Олег Табаков, відомий російський актор, якого не стало 12 березня, змушував своїх дітей досягати всього самостійно, але в той же час "явно просував" свою другу дружину, актрису Марину Зудіну.

Внаслідок цього у відносинах між артистом і його дочкою від першого шлюбу Олександрою утворилася тріщина.

Цю інформацію повідомив журналістам "Дні.ру" джерело, близьке до старшої дочки Табакова.

Відсутність на похоронах Табакова першої дружини Людмили і старшої дочки Олександри спантеличило багатьох. Люди почали ділитися в мережі здогадками, чому так сталося.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Показати ще

"Досі кажуть, що старша дочка Олександра не пробачила батька за те, що той пішов з сім'ї до Марини Зудіної. Усе це так, та не зовсім", – говорить актриса, яка побажала залишитися невідомою.

Як розповідає джерело, Олег Табаков ніколи не просував дітей, прикриваючись тим, що це "некрасиво", і їм слід самим пробивати собі дорогу.

"Напевно, це правильно, але надто жорстко. Сину Антону, який спочатку пішов по стопах батька, Табаков зі скептичною посмішкою говорив: "Слухай, ну який з тебе актор – так собі". Хоча я, наприклад, вважаю, що в кіно у Антона був прекрасний старт, особливо в картинах "Тимур і його команда" та "Казки старого чарівника". Але тато його тюкал, так що в підсумку Антон пішов з цієї професії", – заявила співрозмовниця.

Олександрі, сестрі Антона, вдалося вступити до театрального вузу самостійно, а пізніше, батько взяв її до себе в театр.

"Він з нею не сюсюкався, ролей по блату не давав, та й взагалі більше часу проводив зі своїми студентами, ніж з дітьми", – говорить актриса.

Кажуть, що з тих пір, як з'явилася друга дружина Табакова Марина Зудіна, все змінилося.

"І раптом несподівано для всіх у театрі на молоду актрису буквально посипалися ролі, тоді як до рідної дочки ставлення як до Попелюшки: "Постій сніжинкою в п'ятому ряду", – уточнила співрозмовниця.

Джерело каже, що Олександра щосили намагалася вказати батькові на несправедливість, проте він її не хотів слухати. Як з'ясувалося пізніше, у артиста з Зудіною вже був роман.

"Саша грюкнула дверима і пішла з театру", - додала актриса.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", після смерті зірки радянського і російського кінематографа Олега Табакова виявилося, що свої останні дні він не провів на самоті – поряд з ним була молода дружина, Марина Зудіна.