Опальна українська співачка-запроданка Світлана Лобода, яка оскандалилася своїми гастролями в Росії, подякувала окупантам за чергову "почесну" премію "Співачка року".

Запроданка розсипалась словами подяки на особистій сторінці в Instagram, приклавши до свого посту фотографію з нагородою.

"Хочу подякувати фестивалю "Пісня року " за таке почесне звання "Співачка року" та особлива подяка авторам" Твої Очі "за чергову премію гучного хіта", - написала опальна поп-діва.

Як відомо, Світлана Лобода вже тривалий час живе у Москві. І в той час, коли на батьківщині через суперечливі висловлювання та інтерв'ю прокремлівським ЗМІ вона втратила колишню репутацію, на Росії запроданка отримує престижні нагороди.

Нагадаємо, "Співачка року" - не єдина російська нагорода Світлани Лободи. За останній місяць артистка в Кремлівському палаці отримала "Золотий грамофон", стала "Жінкою року", а також увійшла в список найбільш сексуальних жінок Росії.

Популярні новини зараз
Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Світлана Лобода отримала в Росії премію "Жінка року" після чого вирішила взяти творчу відпустку.