Улюблений актор Путіна Олексій Панін записав звернення до іноземних вболівальників, які приїхали до Росії на Чемпіонат світу з футболу.

Відповідне відео він опублікував у своєму Instagram.

За словами Паніна, все що побачили вболівальники під час ЧС 2018 - показуха.

"Міліціонери у звичайному житті з людьми на вулицях не фотографуються, на таке прохання в кращому випадку вони посилають людей [подалі]. Міста, в яких ви перебуваєте, їх до ЧС підлатали. Чемпіонат світу з футболу — не для того, щоб люди подивилися футбол, а для того, щоб все це [розтягнути]", - зазначив скандальний актор.

Панін каже, що всі гроші, пущені на ЧС можна було витратити з більшою користю.

"На ці гроші можна було вилікувати величезну кількість хворих дітей. Не слухайте ваших ЗМІ, які говорять, що в Росію небезпечно їхати. В Росію їхати не небезпечно, якщо ви знаходитесь в межах Садового кільця. Тут просто [нічого]. Так що їдьте краще в яку-небудь Швейцарію", - підкреслив він.

Правда про ЧМ: "Все, что вы видите в нашей стране — это показуха"

Любимый актер Путина рассказал всю правду про ЧМ-2018 в РФ: «Господа иностранцы! Все, что вы видите в нашей стране — это показуха. Милиционеры в обычной жизни с людьми на улицах не фотографируются, на такую просьбу в лучшем случае они посылают людей [подальше]. Города, в которых вы находитесь, их к ЧМ подлатали. Чемпионат мира по футболу — не для того, чтобы люди посмотрели футбол, а для того, чтобы все это [растащить]. На эти деньги можно было вылечить огромное количество больных детей. Не слушайте ваших СМИ, которые говорят, что в Россию опасно ехать. В Россию ехать не опасно, если вы находитесь в пределах Садового кольца. Здесь просто [нечего] делать. Так что езжайте лучше в какую-нибудь Швейцарию».

Posted by Begemot on Sunday, 15 July 2018
Нагадаємо, що розпусний Панін показав, як робить це в громадському туалеті.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", скандально відомий російський артист Олексій Панін, який називає себе "улюбленим актором Путіна", знову виклав у мережу фото, на якому він зображений оголеним. Так, Панін сфотографувався "у всій красі", сидячи на підвіконні. Сміливий знімок Олексій опублікував на своїй сторінці в Instagram.

"Сиджу на підвіконні, а за вікном Волга", - підписав фотографію скандальний актор.

Фоловери актора почали активно коментувати публікацію, назвавши російську зірку "поганим хлопчиком".

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що скандально відомий російський актор Олексій Панін не перестає дивувати публіку. Зокрема, він відомий своєю пристрастю до оголення на публіці. Панін не приховує своїх симпатій до нудизму, і вже не раз викладав на своїх сторінках у соціальних мережах оголені фотографії відомих людей. На цей раз дісталося рок-легендою Віктору Цою.

Так, актор опублікував у своєму Instagram-акаунті знімки музиканта в компанії оголених чоловіків і дівчат. При цьому Олексій заявив, що чекає змін, і зауважив, що якби в часи Віктора Цоя існував би інтернет, то "страшно уявити який брудом його пофарбували б російські засоби масової інформації".