У мережі з'явилося відео, як російський режисер і продюсер Федір Бондарчук б'є свого колегу Олександра Молочнікова. Словесна перепалка між ними переросла в бійку.

Про це повідомляє "Стіна". На кадрах видно, як Бондарчук кричить на Молочникова і щось емоційно розповідає, з використанням нецензурної лексики.

"Режисер" Міфів "Олександр Молочников відчув на собі" тяжіння "Бондарчука", - підписали відео в мережі.

Після цього режисер б'є його по обличчю, а потім штовхає. За однією з версій, інцидент стався через погані збори фільму в перший день прокату.

Популярні новини зараз
Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку
Показати ще

Також з'явилося припущення, що випадок з побиттям - це лише піар-акція картини Молочнікова. Продюсером її виступає саме Бондарчук. В мережі пишуть, що безпорадне кіно "молодого дарування" Олександра Молочникова рятують постановочним "вірусняком". Удар режисера виглядає аж надто награно.

Представник Бондарчука Анастасія Авраменко відмовилася давати будь-які коментарі та говорити, чи була насправді бійка.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відомий російський кіноактор і режисер Федір Бондарчук потрапив до чорного списку українського сайту "Миротворець". Причиною цього стало те, що вона відкрито підтримує політику Кремля і російську агресію проти України.