Зірка Instagram і реаліті-шоу Кім Кардашьян зважилася на експеримент зі своєю зовнішністю. І він багатьох здивував, хоча цілком імовірно, що скоро це стане новим трендом. І на те є свої причини.

Кім Кардашьян по праву вважається головним трендсеттером в світі. Завдяки їй в моду увійшов яскравий макіяж і контуринг, а також лосини, прозорі ботильйони і каблук під спортивні штани.

Новий експеримент Кім із зовнішністю виглядає трохи страхітливо.

Так, Кім Кардашьян вживила собі під шкіру на шиї масивне кольє. Незвичайний аксесуар придумав один знаменитості і власник Command PR Саймон Хак.

При цьому під шкірою прикраса світилася вогнями в такт серцебиття Кім.

"Нам було важливо змусити всіх подумати про майбутнє моди і піддати сумніву звичні методи самовираження", - розповів Саймон.

Саймон вже запустив експериментальну незвичайну колекцію, яку підтримали Кім Кардашьян, Кріссі Тейген, Андреа Пежич, Тана Френса. Так, телезірка Кім Кардашьян стала володаркою незвичайного намиста, яке світиться в такт биття її серця.

Продаж A. Human буде відкритий протягом чотирьох тижнів, з 5 по 30 вересня, з квитками, доступними на веб-сайті бренду.

Раніше всесвітньо відома світська левиця Кім Кардаш'ян, яка прославилася пишними формами і зйомками в реаліті-шоу, порадувала фанатів знімком в купальнику в Instagram. Так, нещодавно знаменитість відпочивала в Майямі, звідки досі викладає пікантні кадри. Кім розставила ноги і зізналася, що це - її улюблена поза.

Нагадаємо, ну і спека: напівгола Кардашьян показала улюблену позу. Кім Кардашьян зробила знімок в бікіні, розсунувши ноги.

Як повідомляв "Знай. ua", "Кім, де ноги?": Кардашьян в одних трусах присіла на чоловіка і розсмішила мережу. Саме із-за ракурсу користувачі мережі обсміяли зоряну пару в коментарях.

Також "Знай. ua" писав, що приставучая Кардашьян розбудила чоловіка заради фото.