Альона Водонаєва, колишня учасниця шоу "Дом-2" вирішила підшукати собі в США прийнятне житло, за ціною значно вище 700 000 рублів на місяць.

Про це Олена написала в Instagam. на поскаржилася своїм читачам на те, що не хоче жити в США в дешевій халупі. І що їй потрібен нормальний будинок з басейном і з усіма зручностями. Попросила надати їй контакти людей, які могли б таке житло надати.

На жаль, багато з тих, хто прочитав це повідомлення, відреагували на нього з образою. На їхню думку, треба жити в Росії, в халупі за 5 тисяч рублів. Але що робити - адже існуючі варіанти оренди нерухомості в Лос-Анджелесі, які розміщені в оголошеннях, Водонаєву абсолютно не влаштовують. Хоча багато з її колишніх прихильників тепер вирішили, що Олена, просто кажучи, зажерлась.


Квартира, в якій зараз живе Олена Водонаєва - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у містах Хмельницький і Луцьк можна відшукати найдешевше в Україні житло. Саме дорогі варіанти традиційно пропонують у Києві. Але в Хмельницькому та Луцьку можна придбати дуже дешеві квартири. Особливо, якщо підбирати їх не в центрі, а на околиці міста.

Двокімнатну квартиру тут можна придбати всього за 13 тисяч доларів. Це здається просто невроятным порівняно зі столицею, де розцінки на аналогічне житло приблизно втричі вище.

Відносно недороге двокімнатне житло є також в Черкасах і Полтаві - по 15,5 тисяч доларів. На сході України за цінами на "двійки" лідирує Харків з ценовіми пропозиціями близько $27 000.