Відома українська співачка, солістка групи "Неангели" Слава Камінська дуже часто показує на своїй сторінці в Instagram щасливу сім'ю: чоловіка Едгара, сина Леона і дочку Лауру. На цей раз знаменитість поділилася дуже трепетними знімками 3-річної Лаури в купальках.

"Тримайте в похмуру погоду мою сонячну дочку)) дивлячись на неї не вкладається в голові як її характер вкладається в ній) виткана з любові і протиріч)) Одним словами - моя) а купальники - вогонь! Від наших друзів! Дівчатка і в Африці дівчатка, навіть якщо тобі 3)" - мило підписала кадри Слава.
Менш ніж за добу фото набрало майже 22 тис. лайків, а фанати не переставали захоплюватися маленькою модницею: "Модна вся у вас Слава )))", "Мілашка, а ще й модниця", "Всі люди як люди,а Лаура суперзірка", "Подивилась ці фотки і захотілося дочку", Какаааяяя очаровашка!!!!!", "Яка солодка принцеса", "На 3 фото-прям Ваша точна копія!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Слава Камінська зовсім нещодавно вирушила підкорювати Нью-Йорк і тепер активно ділиться емоціями і яскравими фото зі своїми фоловерів в Instagram. На цей раз розкішна мама двох дітей виставила ну дуже відвертий знімок, де стоїть на ліжку зовсім без одягу, демонструючи ідеальне тіло.