Український гурт "Гриби" ще у серпні цього року повідомив, що припиняє свою діяльність. Нещодавно стало відомо, чому саме успішний колектив розпався.

Як виявилось, соліст "Грибів" Юрій Бардаш планує зайнятися просуванням свого нового проекту "Бабмінтон", до якого входять екс-артистка лейбла Kruzheva Настя і репер Женя М'яч. Кліп на їхню пісню "Зая" вже набрав майже 9 млн переглядів на YouTube.

Нагадаємо, гурт "Гриби" заявив про свій розпад під час концерту в Одесі у серпні 2017 року. Прощальний тур колективу також не відбувся. За підсумками цього року пісня "Тает лед" вирвалася у лідери за кількістю завантажень на музичних сервісах.

У 2016 році продюсер груп Quest Pistols і "Нерви" Юрій Бардаш заснував проект "Гриби". 28 квітня 2016 року гурт виклав на YouTube свій перший кліп "Інтро", який менше ніж за місяць набрав мільйон переглядів.

10 березня 2017 року вийшов черговий, вже четвертий кліп "Тает лед", який одразу ж вийшов на перше місце в розділі "набирають популярність" на YouTube і за кілька тижнів набрав понад 10 млн переглядів. Завдяки популярності кліпу у нього з'явилося безліч каверів і пародій.

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Дивіться: кліп "Грибів" на пісню "Тает лед"

Як повідомляв портал "Знай.ua", композиція "Тане лід" української групи "Гриби" стала найпопулярнішою і найвідомішою піснею 2017 року у Росії.