Друзі та близьку улюблениці мільйонів, російської акторки Віри Глаголєвої досі не можуть повірити у її смерть. Останнім часом зірка боролась із важкою хворобою, проте рідні не вірять, що життєрадісну жінку, яка до останнього багато працювала, могло не стати всього за кілька годин через рак.

Чоловік Глаголєвої Кирило Шубський поділився своєю версією причин смерті, - пишуть росЗМІ.

За словами Шубського, він не вірить, що кохану міг здолати рак, адже ще за кілька годин вона розмовляла з друзями по телефону, а до лікарні зайшла на своїх ногах. І того ж дня у стінах німецького медзакладу жінки не стало.Це стало справжнім шоком та несподіванкою для усіх. Чоловік повідомив, що медики наразі з'ясовують, що насправді стало причиною смерті.

Віра до останнього працювала та мала безліч творчих планів на майбутнє. Щодня вона проводила по 12 годин на роботі. Шубський вважає, що вона могла померти від виснаження.

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще


Друзі та колеги також не вірять, що рак шлунку, від якого 61-річна акторка тривалий час лікувалась, здолав її за лічені години.

Ще два місяці тому Глаголєва добряче витанцьовувала на весіллі доньки Анастасії.

А в серпні відправилась до клініки Баден-Бадена, де її не стало одразу після прибуття.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  родичі Глаголєвої попросили журналістів бути стриманими та не поширювати у ЗМІ ніяких чуток.