Диспетчер швидкої допомоги, яка приймала виклик до вже покійного російського актора Дмитра Мар'янова, звільнилася за власним бажанням.

Про це пресі повідомив міністр охорони здоров'я Московської області Дмитро Марков.

Глава відомства визнав факт порушення з боку жінки-диспетчера і перерахував помилки, які вона зробила під час надходження виклику.

"У нас є регламент ведення діалогу - зокрема, заборонено давати особисті коментарі і тим більше розкривати заявникам тонкощі про кількість викликів і відповідати: "Викликів багато, чекайте". Очевидне порушення у прийомі виклику", - зазначив Марков.

За його словами, одразу після цього диспетчер написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Нагадаємо, 15 жовтня помер зірка фільму "День Радіо" Дмитро Мар'янов. У актора обірвався тромб.

Друзі Марьянова спочатку подзвонили у швидку і повідомили, що артист скаржиться на сильний біль у нозі, і у нього не вимірюється артеріальний тиск.

Диспетчер, замість того, щоб прийняти виклик, почала з'ясовувати, як за відсутності тиску Мар'янов може розмовляти і взагалі бути в свідомості. Потім жінка запитала, чи пив він алкоголь, а коли отримала негативну відповідь, повідомила, що так і бути, прийме виклик, але машину доведеться чекати довго, тому що дзвінків дуже багато.

Втім, медики так і не приїхали, і через 20 хвилин друзі Марьянова вирішили самі везти його в лікарню. Однак врятувати життя артистові не вдалося - він помер у машині по дорозі в лікарню.

Дивіться відеозапис прощання з Дмитром Мар'яновим

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", до мережі злили розмову друга Марьянова з диспетчером.