Американські правоохоронці продовжують розслідувати смерть 21-річного репера Lil Peep'а (ім'я при народженні - Густав Ар). Найбільш ймовірно, що молодий хлопець пішов з життя через передозування наркотиками.

За інформацією Mirror, копи знайшли у гастрольному автобусі Густава, де він й помер, кілька таблеток заспокійливого засобу Xanax, марихуану та коричневий порошок невідомого речовини.

У доповіді поліції мова йде про те, що Lil Peep заснув в автобусі перед концертом. Менеджер виконавця перевірила його стан, переконалася, що він дихає, і не стала будити.

Медексперти також вважають, що передозування наркотиками є найбільш ймовірною причиною смерті репера, але щоб довести цю версію знадобляться ще 6-8 тижнів.

Lil Peep виконував музику у жанрах клауд-реп та емо-треп. У піснях він розповідав про самотність, наркотики та суїцид. На думку колег, Густав став засновником жанру нью-емо - більш жорсткої версії емо-трепа.

У Lil Peep'а була багатообіцяюча кар'єра. Він прославився на YouTube завдяки трекам Awful Things, Benz Truck, The Brightside та іншим. 1 вересня цього року репер випустив дебютну платівку Come Over When You’re Sober, у записі якої брав участь відомий виконавець Lil Tracy.

Світові зірки, серед яких індонезійський репер Rich Chigga та діджей Marshmello, висловили у соцмережах скорботу з приводу смерті Lil Peep'а.

Кліп Lil Peep'а на пісню The Brightside

Як повідомляв портал "Знай.ua", приятель Lil Peep'а з ніком bexeyswan показав смерть виконавця в Instagram.