В понеділок, 12 березня тисячі людей штурмували каси МХТ після смерті Табакова.

Сайт Московського художнього театру, яким 18 років керував Олег Табаков, відчув величезні навантаження. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У наступні кілька годин після звістки про смерть актора десятки тисяч користувачів мережі відвідали веб-сторінку театру з метою дізнатися, чи не брешуть ЗМІ і чи правда те, що МХАТ скасував всі заплановані на цей день виступу.

На сайті театру опублікований портрет Олега Табакова, а також коротко наведена інформація, що підтверджує смерть 82-річного артиста.

У повідомленні дійсно вказується, що спектаклі, заплановані на 12 березня, не відбудуться. Квитки глядачам запропонували здати.Нагадаємо, народний артист РФ Олег Табаков помер після тривалої боротьби за життя в одній з клінік Москви. На момент смерті йому було 82 роки.

Останнім часом артист знаходився в несвідомому стані. Лікарі робили найпесимістичніші прогнози, проте родичі не наважувались відключити його від апаратів підтримки життєдіяльності.

12 березня біля актора в районі 16 годин стався серцевий напад. Тому лікарі самі прийняли рішення відключити його від апарату життєзабезпечення. Олег Табаков боровся за життя кілька місяців, але майже не приходив до тями.

Він був госпіталізований ще 27 листопада минулого року. Йому ставили діагноз "сепсис".

Останні місяці життя Олега Табакова стали справжнім пеклом для рідних.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

Олег Табаков народився 17 серпня 1935 року в Саратові (РФ) в сім'ї лікарів. У шкільні роки займався в театральному гуртку "Молода гвардія", а після закінчення школи вступив до Школи-студії МХАТ на курс Василя Топоркова.

Свою першу роль в кіно зіграв, будучи студентом третього курсу. Його дебютом став "Тугий вузол" режисера Михайла Швейцера.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олег Табаков вкрай суперечливо говорив про ситуацію в Україні та самих українців.

Після початку агресії РФ в Україні Табаков в інтерв'ю російським ЗМІ підтримував анексію Криму і називав українців " убогими, темними і неосвіченими людьми". Пізніше він пом'якшив свою риторику, проте це не допомогло поліпшити репутацію в Україні.

Через висловлювання Табакова, у якого, до речі, є українські корені, йому навіть заборонили в'їзд на територію України. Зокрема, актора звинуватили в підтримці російської агресії.