У п'ятницю, 10 листопада, в Москві помер скандально відомий сатирик Михайло Задорнов. Відомо, що декілька років артист лікував онкологічне захворювання як в російських, так і в зарубіжних клініках, проте все виявилося марним.

Помер Михайло Задорнов


Одному з російських видань лікар-експерт Віктор Литвиненко розповів, чим хворів одіозний комік. Пухлина на головному мозку, яку діагностували і у Задорнова, принципово відрізняється від інших онкологічних утворень. Головні відмінні риси полягають в клінічних проявах, методах лікування та гістогенезі (утворенні та розвитку). Медик зазначає, що специфіка такої пухлини полягає в перешкоджанні проникненню багатьох препаратів з кровоносного русла до тканини мозку, а це значно ускладнює її лікування. Від аналогічного захворювання померла російська співачка Жанна Фріске."Пухлина головного мозку може зустрічатися в будь-якому віці. Злоякісні астроцитарні пухлини, такі як анапластична астроцитома і мультиформна гліобластома складають близько 60% всіх утворень головного мозку і відносяться до злоякісної гліоми. Астроцитома розташовується зазвичай в білій речовині головного мозку. Рак головного мозку зустрічається відносно рідко - близько 1,5% серед всіх видів пухлин", - розповідає Литвиненко.

Популярні новини зараз

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще


Медик додав, що існує певний набір симптомів появи пухлини головного мозку: це головний біль, блювота, запаморочення, неуважність, погіршення пам'яті і загальмованість сприйняття. Сюди ж відносимо загальну млявість і безініціативність. Литвиненко підкреслив, що вкрай важливо серйозно поставитися до появи навіть декількох симптомів, оскільки загальне нездужання і втома може виявитися смертельною хворобою.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про найскандальніші висловлювання відомого українофоба Михайла Задорнова.