Користувачі соціальної мережі Instagram поставили українській співачці Лободі незвичайне питання. Якщо в неї груди силіконовi, то як вона зможе ними годувати свою дитину?

Це питання поставили прямо під черговим знімком, яким співачка поділилася зі своїми передплатниками. Незвично пишні груди Світлани добре видно на знімку.

Відповідь на поставлене питання Лобода так і не дала. Слід зазначити, що практично ніхто з українських естрадних зірок не зізнався в тому, що робив пластичні операції для поліпшення фігури.

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера"
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Лобода планує народжувати не океанському березі. А саме в Лос-Анджелесі, де співачка вже підшукала підходящий будинок.

Зустріч Лободи з Линдеманном - відео:

Цю нерухомість Світлана зняла в оренду. Тераса будинку виконана у світлих тонах, вона перебуває зовсім поруч з береговою лінією.

Нагадаємо, що це буде вже друга дитина у Лободи, але на цей раз - від Тілля Ліндеманна, лідера суперпопулярної німецької групи Rammstein. Втім, достовірних даних про те, що Тілль і Світлана планують одружитися, поки немає.