На московському стадіоні "Відкриття-Арена" правоохоронці затримали соліста гурту "БИ-2" Єгора Бортника, відомого під псевдонімом "Льова БИ-2".

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС Москви.

У поліції зазначили, що затримали чоловіка, який намагався пронести пакет з наркотичними речовинами до VIP-ложі стадіону.

Правоохоронці не вказали ім'я затриманого, проте очевидці зробили знімок з місця події.

У соціальній мережі з'явилась фотографія музиканта з поліцейського відділку, яка начеб то зроблена після затримання його на стадіоні.

Популярні новини зараз
Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова Доведеться сидіти на хлібі і воді: основні продукти харчування в Україні різко здорожчають восени - що найбільше Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток
Показати ще

За даним фактом триває перевірка.

"Музиканти зараз знаходяться у відпустці, тому я не знаю, де саме перебуває Бортник. Я з ним не спілкувався", - сказав директор гурту "БИ-2" Руслан Волков.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", модель Playboy загримить у в'язницю за знімок з оголеною пенсіонеркою.