Сталася така дурість: зірка "Сватів" відреагував на спіч СБУ та Зеленського

поділитись
Добронравов сподівається, що це скоро закінчиться

Популярний російський актор, зірка серіалу "Свати" Федір Добронравов, якому СБУ перекрила шлях до України, відреагував на спіч між Володимиром Зеленським та представниками Служби безпеки.

Як зазначив Добронравов, про те, що в Україні можуть заборонити улюблений мільйонів серіал, нічого не знав, адже зараз рідко читає новини, - пишуть російські ЗМІ.

Добронравову потрапило в поле зорувідео звернення Зеленського до СБУ. Однак актор зазначив, що через зайнятість із гастролями на Уралі не зовсім розуміє, що відбувається, лише сподівається, що колись усе стихне і знову можна буде спокійно працювати.

"У мене тут немає ні доступу до інтернету, нічого. Про все це й гадки не маю і не хочу. Якщо сталася така дурість, то я молюся тільки, щоб це все закінчилося раз і назавжди", - сказав він.

Нагадаємо, Добронравов відреагував на заборону в'їзду в Україну через відвідування анексованого Криму та відповів, що вже п’ять років не їздить до півострова, а тому такого роду інформація – це фейк.

Дивіться, кому ще із "Сватів" заборонили в'їзд до України

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", звернення Зеленського до СБУ здійняло бучу у соцмережах. Гуморист не стримував емоцій і вперше висловив все,що думає. Більшість українців його підтримали в соцмережах, однак знайшлися і ті, хто з годний з рішенням СБУ.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
Свати, Добронравов, реакція, СБУ, заборона
Адвокат актора заявив, що його клієнт "не зацікавлений" у вихованні доньки
0
0
22:55 18.03.2018
Причина госпіталізації невідома
2
0
22:31 18.03.2018
Белла Хадід вразила шанувальників яскравим стилем
0
0
19:58 18.03.2018
Момент їх появи на виборчій дільниці зняли на відео і виклали в Instagram
0
0
17:16 18.03.2018