Сьогодні, 22 листопада, у Лондоні не стало всесвітньо відомого російського оперного співака Дмитра Хворостовського, якого здолала тяжка онкохвороба. Родичі розповіли про останню волю маестро, про яку він попросив перед смертю.

Як повідомляють російські ЗМІ, Хворостовський розумів, що смерть неминуча, тому заздалегідь попросив поховати його у Москві."Поховайте мене в Москві, на Новодівичому кладовищі", - цитує джерело слова знаменитості.

Нагадаємо, медики поставили Хворостовському діагноз "рак мозку" ще у 2015 році. Тоді співак скасував свої концерти та пройшов кілька курсів хіміотерапії. Увесь цей час маестро лікувався у Лондоні, де жив останні роки.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Показати ще


Лікарі не змогли подолати хворобу. Співак помер в ніч на середу в оточення близьких.

Ще місяць тому у нього пропав голос. Його баритон с перетворився в слабкий фальцет, його практично неможливо було впізнати.

Хворостовський, 16 жовтня, відзначив 55-річний ювілей. У нього залишилося четверо дітей.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", шанувальникам нагадали, яким був життєвий та творчий шлях оперного співака зі світовим іменем Дмитра Хоростовського.