Вперше за весь час існування "Океан Ельзи" концерт гурту опинився під загрозою зриву - Святослав Вакарчук зірвав голос під час виступу у Полтаві.

Музикант одразу вибачився перед прихильниками, адже після виконання композиції "Майже весна" відчув, що далі повноцінно співати не може.

сьогодні не зможу так співати, як ви звикли чути. Буду робити все, що залежить від мене", - пообіцяв він.

Згодом на сторінці колективу у Facebook фронтмен ОЕ запевнив, що за півгодини голос до нього повернувся і він вирішив будь-що продовжувати далі.

Допомогла у цьому неймовірна підтримка фанатів, які проявили себе, мов "тисячі справжніх друзів".

Популярні новини зараз
Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни "Навчання стає каторгою": у мережі розгорілася дискусія через домашні завдання школярів Зростання на понад 2 гривні: нові тарифи на газ у лютому
Показати ще

"Музика зробила нас одним цілим", - додав Вакарчук.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на концерті "Океан Ельзи" в Івано-Франківську Святослав Вакарчук мало не залишився без штанів.