Російський співак Філіп Кіркоров терміново вилітає в Грецію, де відпочивали його діти - донька Алла-Вікторія та син Мартін.

Нагадаємо, що в Елладі вирують масштабні лісові пожежі, від яких загинули вже більше 80 чоловік. Такої трагедії країна не пам'ятає.

А саме в Греції зараз відпочивають шестирічні діти Філіпа Кіркорова. Щоправда, їм пощастило уникнути пожежі. Незважаючи на те, що вони теж відпочивають під Афінами, їм наразі нічого не загрожує.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Через стихійне лихо Кіркоров вирішив змінити свої плани - зараз він знаходиться в Баку на фестивалі "Жара", але дуже переживає за сина і дочку. Саме тому йому доведеться трохи раніше покинути столицю Азербайджану, щоб швидше опинитися поруч з дітьми.

"Сталася страшна трагедія, і я висловлюю глибокі співчуття всьому народу Греції. На щастя, те місце під Афінами, де зараз відпочиває Мартін і Алла-Вікторія, вогонь обійшов стороною. Але я все одно дуже переживаю, тому з Баку полечу туди раніше, ніж закінчиться фестиваль", - сказав артист в інтерв'ю російському виданню.


"Я вирішив відвезти дітей з палаючої Греції на мою історичну батьківщину - до Болгарії, де проведу з ними кілька днів в спокої і безтурботності. А потім приступлю до зйомок кліпів на пісню "Ібіца"- свіжий дует, який записав зі своїм "заклятим другом" Миколою Басковим. Сподіваюся, коли-небудь світ струсоне жаліслива історія про те, як народжувалася ця пісня. Вона в перші ж дні потрапила на перше місце в ITunes, я такого рекорду не пам'ятаю останнім часом", розповів про свої плани поп-король.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров похвалився заможним життям, яке він собі здобув за час кар'єри.

Як повідомляв портал "Знай.ua", п'яний Кіркоров засипав ностальгуючими повідомленнями свою екс-дружину Аллу Пугачову.

Також "Знай.ua" писав, Оля Бузова заявила, що з Філіпом Кіркоровим її пов'язує щось більше, ніж просто дружба.