Відомий український співак, телеведучий, екс-учасник групи «Діо.фільми», чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес вчора відзначив своє 30-річчя. На сторінці в Instagram артист дуже зворушливо подякував усім, хто привітав його зі святом.

"Це не я сумний,це гарна фотографія)) хоча мені вже 30 і я можу сумувати))) Всім величезне спасибі за привітання і типу це такий вік, коли можна підвести підсумки декади!))) Я хочу сказати спасибі всім,хто доклав за останні 10 років руку до мене і я такий,який є зараз через вас (це і погроза і подяка). Мамо, знаю,ти будеш читати цей пост. Спасибі адресоване тобі не вміщається в рамки інтернету. Вибач не можу запхати)))) Саме величезне спасибі з гіпермасштабною любов'ю тільки для @nadyadorofeeva Люблюююю тебе! Ти багато витримала і багато бачила, дякую що ти зі мною!! - трепетно підписав чорно-білий знімок Дантес.
Фанати теж почали вітати кумира з днем народження і бажати йому щастя з Надею, а також грошей та здоров'я. Були і ті, що запропонував Володимиру зіграти роль Аладдіна з однойменної казки.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва умилила фанатів новим знімком зі своїм чоловіком - Володимиром Дантесом в Instagram. Під фотографією артистка написала настільки зворушливий пост, що прочитавши його, важко не повірити у справжнє кохання.