Волонтерська справа за часи конфлікту на Донбасі об'єднала безліч доль, адже кожен із тих, хто допомагає українській армії, робить це від щирого серця. Так трапилося і в житті українського ведучого Сергія Притули.

На своїй сторінці у Facebook гуморист розповів, хто допомагав йому із самого початку, перед першими поїздками в АТО.

Дівчину, яка стала провідником Притули у великій родині волонтерів, звати Валентина. Познайомилися вони восени 2014 року. Вона слідкувала за намаганням шоумена забезпечити бійців хоча б чимось і вирішила йому допомогти.

На перший "транш" він зміг купити нашим захисникам нові берци, а потім і хімічні грілки, і теплу форму на зимній період. Фірма, яка з Валиної ініціативи допомагала військовим, працювала у сфері програмування і кілька разів на місяць виділяла чималі суми коштів.

Самі вони не любили афішувати своїх добрих намірів, а просто мовчки закуповували снайперські приціли, тепловізори – дорогу за сьогоднішніми мірками оптику.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Притула згадує, що раптом друзі-волонтери перестали допомагати: виявилося, до них приїхали із перевіркою силовики, які вилучили всі гроші, відкрили кримінальне провадження із " звинуваченнями у фінансуванні посягань на територіальну цілісність країни та конституційний лад".

Тоді гуморист особисто вирішив поспілкуватися із правоохоронцями, пояснити, що фірма справді займається законними речами. Хоч ситуація не прояснилася, але згодом IT-компанія знову налагодила поставки забезпечення:

"Усім хлопцям з СБУ бажаю доброго здоров’я, айтішникам - щасливого розрулу ситуації. І дякую за багаторічну підтримку", - підсумував Притула.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав, заради чого готовий об'їхати всю Україну.