Пінк - епатажна співачка з США, у якій є двоє дітей. Вона, як і багато інших мам, часто задається питанням про те, наскільки правильно вона виховує своїх маленьких нащадків. Передає Clutch.

У своєму профілі в Instagram Пінк поділилася фотографією своєї 6-річної доньки Віллоу і поділилася своїм страхом того, що вона не знає, чи правильно поводиться з дитиною. Як багатьох мам, її мучить дилема про те, як поводити себе з дітьми: приховувати від них всю жорстокість світу і своє розчарування, або ж бути з ними гранично чесною.

"Я вперше зрозуміла це, коли вона була молодшою", - написала Пінк. - "Коли була тільки вона. Тепер, коли їх двоє, і у них така велика різниця в віці, я тривожуся дуже часто. Чим старшою вона стає, тим менш зрозуміло, як поводити себе з нею.

Чи повинна я бути прямолінійно чесною? Чи повинна я обійняти її і сказати, що не потрібно хвилюватися? Чи повинна я дозволити їй проявляти зухвалість, знаючи, що хочу, щоб вона була сильною, адже потрібно бути сильним, щоб вижити в цьому світі? Звичайно.

Але як ви проявляєте чуйність і доброту? Я вже знаю, що я переживаю дуже багато, навіть не треба мені про це говорити. Я в курсі. Але які у вас думки на цей рахунок? "

Популярні новини зараз

Олена Зеленська кардинально змінилася за місяць: куди зникала перша леді та як тепер виглядає

Померла незамінна акторка з серіалів "Бригада" та "Моя прекрасна няня": на сцені з шести років, сотня ролей

ЗСУ вдарили по бойовикам з повітря: українці в захваті, у цих кадрах - надія на перемогу

Пугачова розкрила всю правду про перуку: "Хоч лиса — все одно найулюбленіша"

Показати ще

Підписники активно підтримали співачку в коментарях до посту, висловивши свою думку про те, якою має бути сучасна мама.

"Сам факт, що ви ставите такі питання, свідчить, що ви робите величезну роботу. Я вірю, що ви добре справляєтеся і з тим і з іншими: обіймаєте її, коли це потрібно, і проявляєте чесність. Життя буває жорстоким і важливо вміти бути зухвалим і сильним".

"Ви мама - це синонім занепокоєння. Ваша дочка любима, а значить з нею все буде добре".

"Одного разу мама одного друга мого сина (вони тоді навчалися в 5 класі) поскаржилася мені, що мій син розповів її хлопчикові, що Санти не існує. Я сказала, що шкодую, але ми з сином довго сміялися в той вечір. Я вибираю справжню правду, це життя: старанно вчитися, сміятися скільки можете і вибрати сміливий і добрий шлях одночасно ".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", британському місті Суонсі стався дивний інцидент між органами опіки та матір'ю. Соціальні служби забрали хлопчика до притулку за те, що мама відмовилася купувати йому морозиво. Після вилучення дитини суд виніс рішення не на користь матері і відправив її сина в іншу сім'ю.