Відомий український актор Антін Мухарський назвав політику деградативною системою, яка "дебілізує людей."

Саме тому артист не збирається йти в політику. Про це шоумен розповів в інтерв'ю "Знай.ua",

"Я в політику йти не хочу і не піду. Хоча існує такий філософський примат, як "ніколи не кажи ніколи". Але хочу зауважити, що політика – це дегредативна система. Мій друг, який уже помер, художник Антон Соломуха, який свого часу емігрував з цієї, ще радянської території, у Париж і став там відомим художником, сказав культову фразу. Він сказав: " ти знаєш, друже, обличчя наших політиків мені нагадують статеві органи морських тварин." Тобто там така відсутність інтелекту, відсутність якоїсь шляхетності, я вже не кажу про аристократизм і виховання. Часто-густо це середовище (політиків – ред.) побудовано на деградації. Люди деградують, навіть інтелігентні, навіть виховані, навіть освітчені і виховані люди, яких я знав до того моменту, коли вони потрапили в парламент, вони відразу…У них скляніє око, у них якось вивертається обличчя. Вони починають замість нормальної мови говорити якимись штампами і пошепки виправдовувати такий стан: ну розумієш, політикум це окрема система координат", - розповів артист.

Мухарський каже, що він навіть не хоче знати, яка там система координат, що так дебілізує людину, перетворюючи її на якусь функцію.

За словами артиста, він не хоче перетворюватись на брехуна, який весь час намагається щось вивернути. Тому політика – це не його шлях.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Антін Мухарський роздягнувся догола під будівлею Оболонського райсуду і звернувся до міністра юстиції Павла Петренка.