Відома французька акторка та колишня дружина Джонні Деппа Ванесса Параді пропустила прем’єру фільму "Ніж у серце" за її участю. Причиною стала несподівана хвороба сина зірок.

Про це пише журнал People.

"На жаль, Ванесса Параді не змогла приєднатися до нас через серйозні проблеми зі здоров'ям її сина", - сказав режисер Ян Гонсалес.

16-річний Джек - молодша дитина Параді і Джонні Деппа. У акторів, які прожили разом 14 років, є ще 19-річна дочка Лілі-Роуз. Після розставання, що сталося в 2012 році, Джонні і Ванесса зберегли хороші стосунки заради дітей.

Популярні новини зараз
Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Представники Деппа і Параді повідомили, що актори поки що не готові відповідати на запитання журналістів з приводу хвороби сина.

Джонні Депп розповів про своє нещастя

Відомий американський актор Джонні Депп пустив на вітер свій багатомільйонний статок і поскандалив зі своєю ріднею.

Журналіст видання Стівен Родрік провів інтерв'ю з артистом, яке розтягнулося на 72 години. За підрахунками Rolling Stone, за свою кар'єру Депп заробив 650 мільйонів доларів, а фільми з його участю у загальній складності зібрали 3,5 мільярда доларів. Зараз від статку актора майже нічого не залишилося.

В даний час ведуться судові тяжби з компанією The Management Group, яка відповідала за фінанси актора. Зокрема, в позові Деппа говориться, що TMG без його відома перевела його сестрі Крісті (вона очолює продюсерську компанію Деппа Infinitum Nihil і брала участь у фінансових операціях актора) сім мільйонів доларів, а колишньому асистентові - 750 тисяч. Крім того, він нібито був не в курсі, що не сплатив вчасно більше п'яти з половиною мільйонів податків.

Дивіться: Параді стала на захист Джонні Деппа в суді

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", колишня Джоні Деппа "відчула на собі" війну на Донбасі. Ванесса Параді знялась у стрічці "Іній", яка розповідає про історію війни на сході України.