Український дипломат в Німеччині Андрій Мельник звернувся до організаторів відомого шоу DSDS ( "Німеччина шукає суперзірку") із закликом виключити зі складу членів журі Ейч Пі Бакстера, фронтмена групи Scooter, за відвідування з концертом окупованого Кримського півострова.

Про це посол України написав на своїй сторінці в Twitter. "Закликав організаторів кастинг-шоу DSDS виключити з журі H. P. Baxxter, який злісно порушує закони іншої держави", - написав Мельник.

Також політик залишив відповідний коментар газеті Abendblatt, поставивши запитання, чи може в складі комісії знаходитися людина, яка навмисно порушує законодавство іншої держави і схвалює анексію Кримського півострова.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що троє німецьких виконавців вже потрапили до бази "миротворця".

Популярні новини зараз
Ніяких доплат чи індексації: скільки втрачає пенсіонер, який продовжує працювати "Резерв+" масово анулює відстрочки через збій: як не потрапити до списків ТЦК Не треба порівнювати: у ТЦК зробили заяву про мобілізацію в Україні Пенсіонери мають право на підвищення: як домогтися перерахунку виплат
Показати ще