Переможниця шоу "Танці з зірками" Олена Шоптенко зізналася про те, що нічого не вміє робити.

Про це вона розповіла в Instagram.

"Це надто несерйозно. Потрібно було вибрати нормальну професію. Це не стабільно. Це максимум хобі, але точно не робота. А що я буду робити через рік? А через 10? Я більше нічого не вмію! У всіх навколо серйозні справи, важливі завдання, а в мене що?", – написала Шоптенко.

Це надто несерйозно. Потрібно було вибрати нормальну професію. Це не стабільно. Це максимум хобі, але точно не робота. А що я буду робити через рік? А через 10? Я більше нічого не вмію! У всіх навколо серйозні справи, важливі завдання, а в мене що? Болять ноги. Болить спина. У мене вже не ті коліна. Шия болить. Так чому завжди все болить? А якщо далі буде тільки гірше? А адже точно буде. А що взагалі буде? Я не вмію говорити. Я не вмію писати. Так що я взагалі вмію крім хореографії? Мені точно потрібна нормальна робота. Серйозна робота. А що я буду робити через рік? А через 10? І так постійно. Вже багато років. Але всі ці питання не головне. Я не знаю, що буде, але головне, що я точно знаю, як я хочу, щоб було. І через рік. І через 10. Я дуже хочу танцювати!

Публікація від ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) Ноя 24 2017 о 10:08 PST

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Вона зазначила, що у неї постійно болять ноги, спина і шия. Танцівниця задалася питанням, чи буде далі тільки гірше. І сама собі відповіла, що "точно буде". За словами Шоптенко, вона не вміє говорити і писати.

"Так що я взагалі вмію крім хореографії? Мені точно потрібна нормальна робота. Серйозна робота. А що я буду робити через рік? А через 10?", – запитала вона.

Дівчина зазначила, що думає про це вже багато років. Однак, за словами Шоптенко, вона точно знає, що в усі часи вона буде хотіти танцювати.


Відео: Олена Шоптенко та Ихтем Сєїтаблаєв


Як повідомляв портал "Знай.uа", Шоптенко і Ихтем Сєїтаблаєв перемогли в шоу в кінці жовтня. Вони боролися за глядацькі симпатії з трьома парами.