Актриса Анджеліна Джолі зараз перебуває на стадії розлучення з Бредом Піттом і її емоційний стан особливо привертає увагу журналістів. І не даремно.

Анджеліна Джолі у своєму останньому інтерв'ю розповіла, що намагається ніколи не бувати наодинці з собою. Відома актриса зізнається, що таким чином вона не відчуває порожнечу в серці. При цьому багато звернули увагу на його фразу, що нам вже давно не відчуває себе абсолютно розслабленим.

Але їй це подобається. Джолі стверджує, що для неї це абсолютно нормальний стан і вона вважає себе однією з тих мам, які постійно зайняті своїми дітьми. І не бачить в цьому нічого поганого.

"Я дійсно ніколи не розслабляюся, і мене зводить з розуму, коли люди говорять мені"розслабся". Я з тих мам, хто завжди зайнятий своїми дітьми, я навіть ванну приймаю в присутності одного з дітей. Мені хочеться привчити їх до емпатії, і своїм прикладом я показую, як важливо піклуватися про інших. І не бути егоїстом", - пояснює зіркова мама.

Популярні новини зараз
По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Збільшення субсидії: хто має право отримати нову допомогу до кінця опалювального сезону
Показати ще

Таким увагою 24 на 7 жінка намагається виховати в своїх дітях доброту, співчуття, емпатію і турботу про інших. Американська громадськість була шокована подібним спірному заявою Анджеліни.

Багато засудили її методи виховання і відзначили, що відсутність меж між мамою і дітьми та особистого простору у самої жінки побудують в їх голові неправильні моделі ролей у сім'ї, а вже незабаром позначаться на їх дорослішання.

Близько року тому Анджеліна Джолі шокувала своєю заявою про розлучення з Бредом Піттом. Цю пару вважали зразковою і шлюбом двох секс-символів епохи. Джолі докоряла чоловіка надмірну пристрасть до алкоголю і недостатню увагу до дітей.

Бред Пітт не у всіх моментах поділяв методи виховання Анджеліни Джолі. На даний момент йде шлюборозлучний процес, а діти проживають з матір'ю. Таке положення справ не влаштовує Пітта і він продовжує наполягати на спільну опіку над дітьми. Хоча Анджеліна і не згодна з цим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.іа", у Бреда Пітта з'явилася нова дівчина. Обраницею голлівудського актора стала відома професорка і архитекторша. Громадськість вже приписує парі роман, хоча офіційно Пітт заяв про своє особисте життя не робив.