Талант молодого українського актора приголомшив критиків

поділитись
Вперше за всю історію вітчизняна стрічка потрапила у конкурсну програму одного із найпрестижніших заходів Європи

Днями на міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах представили український фільм "Межа". Глядачі відзначили не тільки вдалу ідею режисера, а й помітили неабияк талант одного із наших акторів, якого раніше можна було побачити тільки на театральній сцені.

Про це повідомляє Clutch.

Для Олександра Піскунова ця роль стала дебютною, але критики вже напророкували йому успішне майбутнє в цій сфері.

Вперше за всю історію вітчизняна стрічка потрапила у конкурсну програму одного із найпрестижніших заходів Європи. Автор задуму Петро Бебьяк не тільки голосно заявив про Україну на весь світ, а й отримав головний приз – нагороду за кращу режисуру.

Молодій зірці театру склали компанію відомі актори, яких вже встигла полюбити аудиторія – Станіслав Боклан та Римма Зюбіна. Самому Піскунову дісталася роль романтичного героя, дещо сором'язливого, але дуже сильного духом. В словацькому прокаті фільм вже став одним із лідерів, а українські глядачі зможуть оцінити його в листопаді.

Події стрічки розгортаються з самого початку виникнення контрабанди цигарок. За сценарієм, Адам (Томаш Машталір) повинен запобігти цьому, при чому по обидва боки кордону. Його старша донька Лючія (Крістина Канатова) мріє стати дружиною Івора (Олександр Піскунов), проте суворий батько проти цього.

Поставки тютюну переростають у бізнес на наркотиках, ситуація поступово набирає обертів. Чим закінчиться драматична епопея із натяком на кримінал, зможете побачити самі вже цієї осені.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали перші кадри зі зйомок "Лари Крофт".

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Олександр Піскунов, фільм, нагорода
Британський актор переніс операцію з видалення простати
0
0
20:10 23.02.2018
Щоб не вибрати дійсно талановитого конкурсанта, потрібно буде постаратися
0
0
19:09 23.02.2018
Сама у той час дмнструє на яхтах свій фірмовий шпагат
0
0
18:40 23.02.2018
Минулого разу їй в Криму не заплатили
0
0
18:10 23.02.2018
Дуже пікантне привітання для російських чоловіків
0
0
17:46 23.02.2018