Українського гумориста Сергію Притулу нещодавно поставили в глухий кут питання власного сина. 9-річний Дмитро не поступається цим вмінням зірковому батькові.

На своїй сторінці у Facebook шоумен розповів про "дорослий діалог" :

"Нещодавно мій Дмитрик (9 років) почав зі мною теревенити про те, що і кому треба для повного щастя. Ну я й запитую, мовляв, чого тобі, сину, для повного не вистачає? Втішився від того, що син сказав, що з матеріальних речей він ні про що не мріє (хоча ПК, приміром, у нього немає)", - написав він.

Батьки і діти

Як виявилося, Притулу-молодшого цікавить супер-силу, яку можна отримати з різних стихій: вогню, води, землі, повітря. У батька на цей рахунок були власні думки:

"Дивись, на концерти приходять зовсім різні люди. Ну ось уяви собі, 1000 чоловік у залі і всі вони різні: за походженням, за віросповіданням, за віком, за соціальним статусом, за статтю, за фінансовими статками… Їх повний зал. Вони наче море з людей. І от я виходжу на сцену, ноги підкошуються, хвилювання заважає мені говорити, тому в своєму першому стендапі я говорю трішки швидше ніж зазвичай. Шукаю контакт з глядачами, десь вдається, десь – ні. Але! В один прекрасний момент я щось кажу і… Вони регочуть!!!! І аплодують!!!! Всі! Бідні і багаті, дорослі і молоді, жінки і чоловіки, православні і грекокатолики, студенти і спеціалісти, банкіри і таксисти!", - так пояснив Дмитру своє уявлення про "супергеройство".

Популярні новини зараз
Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Росіян мобілізували та вони ще й мають розкошелитися: змогли забезпечити "гарматне м'ясо" лише повістками Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин
Показати ще

Бути героєм не складно

Але син не заспокоювався. Примруживши очі, знову почав задавати каверзні питання – приміром, чи володіє Притула-старший якоюсь іншою силою. Той вирішив, що найкраще відправити його спати.

"Бути супер-героєм для своєї дитини не так важко, як здається. Просто треба добре робити свою роботу і додати трішки фантазії", - іронізував гуморист.

Дивіться: Притула про дітей

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сергій Притула випадково опинився в епіцентрі вибухів під час свого візиту до Парижу.