Вже двічі співачка TAYANNA, зірка шоу "Голос країни", намагатися просунуться на пісенний конкурс "Євробачення" - в минулому дівчина програла групи O. Torvald, втім, на цей раз всерйоз націлена на перемогу і навіть попросила фанатів допомогти їй вибрати пісню.
Так, прослухати і проголосувати за улюблений трек шанувальники мали можливість на радіо NRJ і Люкс ФМ, втім, їх вибір ледь не порушив правила "Євробачення".

За результатами голосування слухачі вибрали трек "Квітка" з альбому "Тримай мене", втім, зірка повідомила в ефірі радіостанції NRJ, що змінить вибір фанів.

"Євробачення - масштабний конкурс і є певний регламент, прописано в правилах нацвідбору. Він не змінюється і дотримувати Правила мають всі бажаючі взяти участь у конкурсі. Мені дуже приємно, що слухачі обрали пісню" Квітка ", тому що вона дуже близька моєму настрою . Але вона була виконана до першого вересня 2017 року. Тоді як за умовами конкурсу, до цієї дати не може бути публічно представлена сама пісня, ні будь-її фрагмент ", - говорить TAYANNA.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", опальна запроданкою в який раз порадувала Московську публіку