У критичному стані в одну з лікарень Флориди (США) терміново привезли відомого голлівудського актора Девіда Кессіді.

Новинна служба CNN, посилаючись на офіційного представника співака Джоанну Геффен, повідомляє, що чоловік знаходиться в свідомості. За якої причини його привезли до лікарнs, поки що залишається невідомим.

"Він перебуває в свідомості, в оточенні сім'ї та друзів. Поки ми не можемо нічого спрогнозувати", - заявила офіційний представник Кессіді. За інформацією деяких ЗМІ, у актора відмовляють печінка та нирки.

Трохи раніше 67-річний Кессіді зізнався в інтерв'ю журналу People, що у нього діагностували деменцію (синдром стійкого порушення когнітивних функцій в результаті органічного ураження мозку). За словами актора, хвороба передалася генетично: на неї страждали його дідусь і мати. "Я завжди це заперечував, але частина мене завжди знала, що це станеться", - сказав тоді Кессіді.

Окрім цього, зірка Голлівуду декілька разів говорив на публіці, що у нього почалася алкогольна залежність. Його тричі заарештовували за водіння в нетверезому стані в період з 2010 по 2014 роки.

Девіда Кессіді терміново шпиталювали


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що за 27-сантиметрова чудовисько в животі пацієнта шокувало хірургів.