Українська співачка Тіна Кароль перерахувала весь свій гонорар на потреби онкологічних відділень.

Про це вона розповіла в ефірі одного з українських телеканалів.

Створений артисткою фонд "Полюс тяжіння" відправив 200 тисяч гривень на рахунки лікарень Миколаєва, Запоріжжя та Кропивницького. Ці кошти зірка зібрала під час турів до Ізраїля та Німеччини.

Кароль зізналася, що для неї самої це більше, ніж звичайний вчинок – швидше за все, це велика місія, допомагати іншим.

"Хочу дарувати їм надію. І надію батькам", - додала вона.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

За словами співачки, навіть зібрана сума – ніщо, у порівнянні із тим, в скільки обходиться традиційний курс хіміотерапії для кожного онкохворого. Одна процедура коштує близько $70, а більшість батьків не можуть собі дозволити таке лікування для своїх дітей, адже виживають на мізерні кошти.

Слід відзначити, що за три роки співачка допомогла медичним закладам у 26 українських містах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ізраїльська публіка влаштувала теплий прийом Тіні Кароль.