З 1991 по 2005 роки на українському і російському телебаченні транслювався проект "Маски-шоу". Цей гумористичний серіал в стилі німого кіно неймовірно полюбився глядачеві.

Про те, як склалася доля акторів "Маски-шоу", пише 24СМИ. Також пропонуємо вашій увазі зіркові фото тоді і зараз.

Георгій Делієв (1960)

Георгій Делієв був одним з головних акторів "Маски-шоу". Він виконував ролі у різних скетчах серіалу, після чого його кар'єра пішла в гору. Делієва стали запрошувати в інші проекти, він знімається в кіно і по сей день.

Актор захоплюється музикою і малюванням. З його роботами було організовано кілька виставок. У 1979 році Георгій Делієв одружився на дівчині Ларисі, а в 2012 році вона померла. У актора є дочка і внучка.

Популярні новини зараз

23-річна дружина Венсана Касселя показала ідеальну фігуру і розповіла про розбите серце

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Наречена Розенка Лебідь показала соски і круглий животик: "Уже не влазять"

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Показати ще

Сергій Олех (1965-2017)

Сергій Олех - відомий гуморист, якому вдалося попрацювати в таких проектах, як "Голі та смішні", "Маски-шоу" і "Джентельмен-шоу". До 2016 року він знімався в кіно. Актор пішов з життя у 2017 році, після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням.

Евеліна Бледанс (1969)Актриса Евеліна Бледанс також грала в різних скетчах, але найяскравіший її образ для глядачів — гаряча медсестра. "Маски-шоу" відкрили Бленданс дорогу в інші популярні проекти, такі як "Універ", "Моя прекрасна няня", "Проклятий рай" та інші. Актриса не втратила популярності і сьогодні.

Евеліна Бледанс тричі була заміжня, у неї двоє дітей. Другого сина Сьому, хворого на синдром Дауна, Бльоданс виховує практично сама і всіляко допомагає жінкам, які зіткнулися з подібною проблемою.

Борис Барський (1959)

Кар'єра Бориса Барського на телебаченні почалася з "Маски-шоу". Після цього він продовжив зніматися в кіно і займатися режисурою. Крім того, Барський грає в театрі і пише вірші. Він видав кілька поетичних збірок.

З 1980 року Борис Барський перебуває у стосунках з особистим костюмером Наталею. У 1983 році у них народилася донька Анастасія, в 1984 році — син Костянтин. У 2010 році 25-річний хлопець помер від серцевого нападу після тривалої хвороби.

Наталія Бузько (1963)

У телепроекті "Маски-шоу" Наталія Бузько грала різних персонажів, а після закриття шоу актриса продовжила будувати кінокар'єру.

Бузько також грала в декількох театральних постановках, в тому числі режисури Бориса Барського. Також зірка веде курси акторської майстерності в одеському центрі "Star time" і кіношколі "RemarkaFilm".

На зйомках "Маски-шоу" вона познайомилася з майбутнім чоловіком Олександром Постоленко. У них двоє дітей і один онук.

Олексій Агопьян (1960)


Олексій Агопьян прославився завдяки ролям у проектах "Маски-шоу" і "Каламбур". У список його досягнень входять "Шоу довгоносиків", "Каламбур" та інші. З 2012 року Агопьян бере участь у передачі "Велика різниця" і продовжує зніматися в кіно і різних телешоу. Про особисте життя артиста відомо лише те, що він одружений.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Кіркорова залишили без одягу на концерті.