Кадр зі старого фільму "Операція" Валькірія "(Valkyrie), знятого в 2008 році, привернув увагу сотні тисяч людей по всьому світу. А все через сідниці актора Тома Круза.

У серпні один користувач Twitter поділився на своїй сторінці уривком з епізоду, в якому герой Круза піднімається з землі в оточенні військової техніки. В цьому моменті камера показує крупним планом актора зі спини, демонструючи аж надто пишні сідниці Тома. Багатьом глядачам вони здалися неправдоподібно великими, тому виникли припущення про використання під час зйомок штучних накладок.

Цей кадр швидко став вірусним в мережі, і чутки про нього дійшли до 55-річного Круза.

"На зйомках "Операції" Валькірія "не було штучних накладок", - прокоментував Том плітки про свої сідниці.

Поговорити на цю тему Том Круз погодився під час прес-конференції, присвяченій новому фільму "Зроблено в Америці" (American Made). Голлівудський актор додав, що не знає, чому його сідниці стали популярною темою в соцмережі.

Популярні новини зараз
Путін буде захоплювати Молдову: у Міноборони пояснили, чого хоче добитися диктатор Українці майстерно знущаються над орками на Херсонщині: одразу й не помітиш Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

Том Круз у фільмі "Операція" Валькірія "


Як повідомляв портал "Знай.ua", сідниці Тома Круза в кадрі військової драми "Операція" Валькірія "(Valkyrie), спантеличили шанувальників та викликали жваві суперечки в соцмережі.