Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий стильний наряд. Артистка одяглася в чорне маленьке плаття, класичний піджак і босоніжки на високій платформі. Фанати ж відзначили, що знаменитість явно перебільшує з макіяжем.

"Ти і тільки ти режисер свого життя..", - написала глибоку думку Лорак. Більшість фоловерів почали філософствувати разом зі своїм кумиром, проте знайшлися і ті, кому не припали до душі кілька шарів косметики. "Багато макіяжу на вилицях,навіщо?", "Не в обіду ,але макіяж не Ваш.Ви гарні і без мінімум макіяжу.", "щось та пластика вже не допомагає!" "Тонна макіяжу і все одно стара і страшна Потвора!", "що з колінами?...дуже темний макіяж....робить старше....Кароліночка, це люблячи все Вам кажу...", "Навіщо фотошоп?", "Навіщо викладати невдалі фото", обурювалися шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати фанатам в Instagram новий стильний образ. Артистка поїхала в Юрмалу на щорічний фестиваль "Лайма. Рандеву. Юрмала - 2018", який влаштовує співачка Лайма Вайкуле. Знаменитість показала фото з балкону готелю, однак фанати почали переживати. Здається, Ані переборщила з пластикою, а ще намагалася невдало подовжити ноги в фотошопі.