Голлівудському акторові Бреду Пітту вдалося домогтися набагато більшого часу для спілкування зі своїми дітьми. Суд виніс несподіване рішення для Анджеліни Джолі. Від стресу від усього процесу розлучення жінка навіть днями була госпіталізована.

За розлученням яскравої зіркової пари світ стежить вже протягом двох років. Джолі заявляла, що Пітт виділяє мало грошей на забезпечення дітей і хотіла одноосібно виховувати їх і звести спілкування з батьком для них до мінімуму.

Бред Пітт не стерпів такого і заявив, що протягом року перевів Анджеліні дуже багато грошей з яких навіть був куплений будинок, в якому актриса зараз з ними живе. І ось йому навіть вдалося домогтися неймовірного.

Суд постановив, що Пітт зможе проводити з дітьми по 4 години на день в той час, коли вони вчаться в школі і за 12 годин у вихідні та на канікулах.

Популярні новини зараз

"Гра в кальмара" більше не хіт: нові вбивства в серіалі "Ти" змістили корейців з першого місця на Netflix

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Показати ще

На тлі скандального розлучення з Бредом Піттом і спорів з питань опіки над дітьми здоров'я голлівудської зірки Анджеліни Джолі погіршилося настільки, що вона потрапила в лікарню.

Раніше відома акторка Анджеліна Джолі звернулася в суд з заявою про те, що її колишній чоловік за півтора року не виплатив ніяких "істотних" грошей на утримання їх дітей.

Бред Пітт із зустрічною позовною заявою звернувся в суд вже на наступний день, в середу, 8 серпня. Представники актора рішуче відкидають звинувачення Джолі. Юристи Пітта стверджують, що їхній клієнт заплатив актрисі близько 9 мільйонів доларів, 8 з яких пішли на придбання нового будинку, в якому зараз живе знаменитість.

Нагадаємо, Бред Пітт вирішив помститися Анджеліні Джолі.

Як повідомляв "Знай. ua", за межами розуміння: скандал Пітта і Джолі набирає обертів.

Також "Знай. ua" писав, що суд змусить Анджеліну Джолі рахуватися з Бредом Піттом, красуня буде в люті.