У родині Примадонни Алли Пугачової і Максима Галкіна чергове диво - третя дитина!

Звісно, Пугачова не народжувала малюка сама, Алла Борисівна взяла дитину під опіку у батьків, які страждають наркотичною залежністю.

Батьком хлопчика являється племінник співачки - Влад Пугачов, син рідного брата Примадонни Євгена, який помер кілька років тому. Влад на протязі довгого часу вживав наркотики і безуспішно боровся зі страшною залежністю, проте часом все ж знаходив у собі силу волі і намагався кинути, але потім знову зривався в наркотичну прірву.

Свою майбутню дружину він зустрів в реабілітаційному центрі. Жінка теж лікувалася від залежності. У результаті швидкоплинного роману у пари народилася дитина. Малюк на час відвернула родича знаменитої зірки від наркотиків, однак тверезість довго не тривала.

Популярні новини зараз
З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники В Україні пенсіонерам "дозволили" не платити за доставку газу: деталі важливої ​​заяви Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

В даний час наркотики повністю роз'їли організм і занапастили племінника Пугачової, довівши його до інвалідності. Не так давно Влад став інвалідом і пересів в коляску: у нього пошкоджений паховий нерв. Мати ж дитину — потрапила в клініку з передозуванням.

Тому Пугачова оформила опіку над їхньою дитиною. Примадонна погрозила недбайливої матері відібрати в неї дитину назавжди, якщо Вікторія продовжить вживати речовини. Влад відправився в Ізраїль на реабілітацію, а маленький Женя перебуває під офіційною опікою Пугачової.

Раніше Знай.uа писав, що багато користувачів соціальних мереж вважають, що злобний погляд Орбакайте на маленьких дітей своєї матері Алли Пугачової і Максима Галкіна - проста ревнощі.

Вся справа в тому, що малюкам завжди приділяють більше уваги. А Христина теж хоче бути для матері маленької.

Нещодавно ми публікували статтю про любовні поневіряння Примадонни. Читайте за посиланням.