Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram новий знімок. Після зради чоловіка Мурата з київською тусовщицею Яною Бєляєвою артистка почала часто виставляти чорно-білі фотографії.

За 17 годин кадр набрав 106 тис. лайків. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "коли йдеш в магаз", "трохи перекосило", "А як же понти?", "Дивлюся і думаю....як можна зрадити таку лялечку?яяяк?красуня,розумниця,чудова мама!!!Як з іншої планети...нереальна!!Кароліна вибачте звичайно .....але ваш чоловік дебіл повний!!!", "Це Троєщина ?", "Матуся на стилі".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати фанатам в Instagram нове селфі. Шанувальники ж помітили, що очі у знаменитості дуже сумні, а вид блідий й стомлений. Також чоловік артистки Мурат з'явився в караоке-клубі зі стрункою брюнеткою - бурхливе побачення потрапило на камеру. А ще знаменитість виставила кадр з недавньої фотосесії, однак фолловери висміяли наряд, зазначивши, що у зірки заросли пахви.