Особистість покійного російського сатирика Михайла Задорнова, попри тривалу боротьбу зі страшною хворобою, викликала чимало суперечностей. Після смерті обговорення його вчинків та найбільш скандальних заяв ще більш пожвавилося.

На його захист вирішив нещодавно виступити учасник "КВК" і резидент Comedy club Семен Слєпаков. Він запевнив: вважає гумориста рупором епохи і не радить зловтішатися з його смерті.

У своєму Facebook комік звернувся до журналіста Юрія Саприкіна, який не так давно не дуже схвально охарактеризував всю творчість Задорнова.

"Так, чому ж, я не розумію, необхідно цю людину обов'язково об*срати?! Причому, одразу ж після його відходу з життя. Він що, ворог народу? Причина всіх, с*ка, лих? Це через нього Росія ніяк не може увійти до складу США, як деякі мріють? Або просто весело штовхати людину, яка не може відповісти?" – прокоментував Слєпаков.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Поті дійшла черга і до українців, яких він дозволив собі назвати "ватно-укроповими військами", мовляв, вся справа тільки у ставленні до путінського режиму і не більше.

Такі висловлювання не залишилися не поміченими. Користувачі нагадали йому: покійний справді дозволяв собі багато зайвого, хоча про тих, кого з нами немає, говорять зазвичай "або погано, або нічого", як у тій приказці.

"Якби Задорнов не знизив планку, не жартував би про Боїнг, не закликав би бомбити Україну, реально скорботних було б на мільйони більше", "Слєпаков напрошується на раптово звільнене місце придворного блазня-пропагандиста? Як же все жалюгідно у вас, бридко", - скаржаться у коментарях.

Дивіться: Після тривалої боротьби з раком помер Михайло Задорнов

Як повідомляв портал "Знай.ua", у п'ятницю, 10 листопада, в Росії на 69-році життя помер відомий сатирик і гуморист Михайло Задорнов.