Український гурт "Сальто назад", який брав участь у відборі на "Євробачення-2017", представив кліп на пісню "Її", в якому головні герої виконують дивні танці.

Творці кліпу Yuriy Mashkov та Yaw Hinne розповіли побутову історію героя, який сильно захоплений своєю уявою. Його не завжди контрольована здатність творити особисті інтимні світи призводить до зовсім несподіваних ситуацій.

"Нашої рушійною силою в цьому проекті стала химерна харизма Саші Таба. При першому ж знайомстві ми були приємно здивовані тим, що за образом ліричного вокаліста ховається також і інша його, досить ексцентрична, натура", - кажуть режисери.

За кілька годин відео набрало майже 6 тисяч переглядів. Фанати "Сальто назад" пішуть коментарі з подякою творцям цього шедевру.

Кліп "Сальто назад" на пісню "Її"

Популярні новини зараз
У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", гурт "Жадан і Собаки" представив провокаційний кліп.