Ми звикли бачити його усміхненим, автором іскрометних жартів та мрією жіночої половини глядацьких залів. Проте і гумористам властиво бути сумними, тому що інакше не можна, коли втрачаєш близьку людину.

Сьогодні батькові Сергія Притули виповнилося б 65 років, він пішов з життя рівно 13 років тому. Ведучий згадав, яким був чоловік, який доклав всіх зусиль, щоб виховати гідно. І згадати справді є що: батька любили всі,він допомагав чим міг за будь-якої нагоди, тому і користувався повагою.

"Замість гучного застілля тепер, в цей день, у нас церква, свічка і тиха молитва. Спогади і перегляд стосів фотографій, які фіксували ту чи іншу мить нашого з братом щасливого дитинства під крилом того, хто навчив головних принципів, які ми зараз передаємо своїм синам: найцінніше, що маєте у житті - це ваше слово! Обіцяне завжди потрібно виконувати, якщо хочете, щоб люди сприймали вас серйозно", - додав він.

Хоча Притула-старший і відрізнявся суворістю, але міг бути дуже м'яким та турботливим, спільні знімки його зірковий син береже тепер, як родинну реліквію. Головне: батько ніколи не втрачав гідності, не страждав підлабузництвом і говорив правду.

"Думаю, що в Раю однозначно мають бути дороги. Якщо так, то я за татка спокійний. …Дякуємо тобі, тату!", - підсумував Притула.

Прихильники гумориста були розчулені такою відвертістю. Кожен поділився власним болем та висловив підтримку:

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула-молодший взяв на себе відповідальну місію.