Скандальний депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов некоректно висловився про переможницю Євробачення-2018 Нетто Барзилай.

"Ольга Бузова виглядає краще, ніж це щось квакати, яке перемогло в цьому сезоні. Думаю, тому її не пропустили, тому що вона не така страшна", - сказав він в ефірі російського каналу, реагуючи на бажання учасниці шоу "Будинок- 2 "в наступному році представляти РФ на конкурсі.

Мілонов зазначив, що негативно ставиться до "рептилоїди з" Дому-2 "в будь-яких своїх реінкарнаціях", проте все одно вважає Ольгу Бузову кращою кандидатурою на участь в конкурсі, ніж переможниця цього року.На думку Віталія Мілонова участь в конкурсі в будь-якому випадку немає сенсу.

"Якщо ми вже будемо вибирати, то думаю, повинно бути нормальне голосування - хто повинен їхати від Росії. Хоча, моє глибоке переконання - цей конкурс помер. Не треба займатися відносинами з трупом музичного конкурсу", - резюмував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у пісенному конкурсі "Євробачення-2018" перемогла Нетта Барзілай (Netta), якій пророкували перше місце ще за місяць до гранд-фіналу. На конкурсі дівчина виконала пісню Toy (Іграшка).

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

У гранд-фіналі Євробачення 2018 виступили представники 26 країн, але найбільшу увагу телеглядачів з усього світу привернула саме Нетта Барзилай, яка прославилась своїми фішками. Її манеру виконання пісні порівнювали з кудахканням курки, і навіть співачка отримала таке прізвисько "курочка".

Співом артистка займається з самого дитинства, тому, коли для дівчинки вибирали перший навчальний заклад, батьки без роздумів відвели талановиту дочку в школу з музичним ухилом. Після школи, яку Нетта закінчила з відзнакою, вона поступила в престижний музичне училище Рімон на факультет електронних інструментів.
У 2016 році Нетта створила власну музичну групу Експеримент і гастролювала по містах Ізраїлю.