Відомий російський співак Андрій Губін опинився в центрі скандалу - в Донецьку нібито знайшовся його позашлюбний син.

21-річний Максим вийшов на "батька" через російську передачу "Зірки зійшлися".

За словами молодого чоловіка, коли він був у восьмому класі, мати зізналася, що хлопчик живе з вітчимом, а його справжній батько - популярний виконавець Андрій Губін, з яким вона познайомилася на концерті.

Жінка стверджує, що після розпитого алкоголю у неї стався випадкова зв'язок зі співаком, результатом якого стало народження дитини.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Головне за ніч: "бунт" матерів окупантів на болотах, провісники великої революції в росії та проблеми з субсидіями взимку 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Максим упевнений, що зовні схожий на Губіна і не сумнівається у правдивості слів матері. Сам же співак заявив, що завжди був "чистоплотним", тому дітей у нього бути не могло.

"Я не заперечую, що двадцять років тому гуляв і тусувався з дівчатами у різних містах. Будь-що могло статися. Але якщо цей хлопець налаштований серйозно - будь ласка, зустрінемося з ним у суді", - зазначив виконавець.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Губін перервав 15-річне мовчання і розповів про страшні болі.