У столицю України прилетів всесвітньо відомий британський співак Стінг.

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" музичну легенду організатори зустріли з "Короваєм миру", передає ТСН.

Це перший за останні шість років візит співака до Києва. Завтра, 6 жовтня, він виступить у столичному Палаці Спорту. Це шоу відбудеться після світового туру Стінга під назвою 57th & 9th Tour.

Протягом літа 66-річний виконавець з'явився на сценах кількох фестивалів, а зараз - в серці України.

Популярні новини зараз
Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Показати ще

За інформацією журналістів, під час перебування в Києві артиста супроводжуватиме приватна охорона. В день концеру Стінг попросив на майданчик швачку та лікаря під час виступу на випадок проблем з голосом.

Серед інших пунктів у рейдері музиканта – вазони із квітами та довгий диван у гримерці, декілька пляшок білого та червоного вина, а також кімната для медитації.

На концерті у якості запрошених гостей з'являться акордеоніст Персі Кардона та Джо Самнер, старший син зірки та за сумісництвом бас-гітарист.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", 2 жовтня Стінг відсвяткував свій день народження.

СохранитьСохранить