Письменник Сашко Лірник вважає, що артист Андрій Данилко, який проти цькування музикантів-гастролерів в РФ, повинен переїхати в Москву, раз йому так хочеться заробляти багато грошей.

Про це Лірник написав у своєму блозі.

"У нас війна, хлопці гинуть. Для них війни не існує. Їм, знаєте, як перша професія проститутка, а друга – продажний актор. Гроші не пахнуть", - заявив письменник.

Лірник зазначив, що Данилко у приклад навів концерт Ані Лорак, де вихопили квіти з рук мами співачки.

"Хай, йому хочеться в Москву, там грошей багато. Давай, вали туди, брате, хто тобі заважає! Співав "Лаша тумбай"… "Ой-ой-ой, мене не пускають". А зараз пускають, то давай начхаємо на все. Квіти виривають, а там у людей серце виривають. Вибирай, кому служити, чи Богові, чи мамоні. Подобаються московські грошики - смокчи цицю у москалів", - додав Лірник.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Показати ще

Сашко Лірник написав і поставив "Зірковий Новорічний Вертеп" на Майдані Незалежності в Києві у 2014 році, який визнано найкращим новорічним шоу в Україні 2014 року. У 2014 році на екрани вийшов мультсеріал "Моя країна Україна" за сценарієм Сашка Лірника.

Дивіться: казки Сашка Лірника

Як повідомляв портал "Знай.ua", Данилко не бачить проблем у гастролях по Росії та вважає, що в Україні є важливіші проблеми.