Коли вся Україна ще тільки спостерігала за першими виступами музикантів на "Євробаченні-2017" гумористу Сергію Притулі впав у вічі не стільки стиль виконавців, скільки гостей конкурсу. Тоді він добродушно покепкував над вбранням Монатіка, який чомусь "зрадив" вузьким штанцям і прийшов у халаті.

Віднедавна, співак кардинально змінив імідж і такий елемент гардеробу став його улюбленим. Більш того – він відмовився від свого талісману: шапки, яку не знімав на жодному виступі чи приватній вечірці.

Нетиповий образ оцінили глядачі музичного фестивалю Atlas Weekend-2017, що відбувся у Києві. Іронічні натяки Притули не стали на заваді Монатіку і цього разу він вийшов на сцену у коричневому плямистому халаті. І вже, звісно, без традиційного головного убору.

Фанати жартують, що він просто "відклав шапку на осінь", бо у таку спеку вона зовсім недоречна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Монатік поділився із прихильниками повним списком своїх кумирів.

Популярні новини зараз
Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч Несплата комуналки: при якій заборгованості можуть ініціювати конфіскацію житла Гороскоп на сьогодні, 4 червня: день конфліктів та розчарувань – хто під ударом Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати
Показати ще