Видатний італійський музикант Емануеле Чізі "загримів" до Чистилища Миротворця.

Про це йдеться на сайті Миротворця, який фіксує злочини проти національної безпеки держави.

Як зазначається в розділі "Чистилище", артисту ставлять свідоме порушення державного кордону України, а також незаконну гастрольну діяльність в окупованому Росією Криму.

Згідно із зазначеними даними, Чізі в співдружності з російськими артистами 7 і 8 лютого 2018 роки завітав на Севастополь і Сімферополь, де виступив з джазовим концертом.

Популярні новини зараз
Мобілізація набере обертів: кому загрожує втрата броні та відстрочки Радіти чи плакати: як зміняться пенсії у 2026 році Нові правила грошових переказів: які суми стануть приводом для перевірки Користуєшся чи ні, а платити маєш: чи законна "друга" платіжка за газ
Показати ще

Також одночасно з музикантом до "Чистилища" потрапили ще кілька зрадних гастролерів. Це російські колеги-музиканти Наталія Скворцова, Володимир Кольцов-Крутов, Олександр Боженко і продюсер Віктор Радзієвський. Усіх їх звинувачують в грубому порушенні українських законів.

Концерт Чізі у філармонії

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський актор театру і кіно, зірка колись популярного комедійного телесеріалу "Городок" Юрій Стоянов, на жаль, не став винятком та до бази українського добровольчого центру "Миротворець".