Анастасія Приходько опублікувала емоційний і досить різкий пост, в якому прокоментувала виступи українських артистів на території країни-агресора Росії, назвавши їх зрадниками.

Українська співачка переконана, що кожна публічна людина повинна вибрати свою, гідну позицію і дотримуватися її. А багато українських артистів забувають про це, думаючи виключно про гроші.

Свої думки про артистів-запроданців Приходько висловила на сторінці в Instagram.

"Кожна публічна людина, незалежно від того, політик він або артист, повиннна зробити вибір - саме тому, що вона публічна, - написала Анастасія. - Тому перед тим, як стати публічною людиною, потрібно задуматися, чи зможеш ти зайняти гідну позицію. Більшість артистів, швидше за все, забувають, для чого вони стають публічними. Якщо для заробляння грошей - це теж можна зрозуміти. Але я більше підтримую тих, хто хоче принести світло в нашу культуру", - написала співачка.

Приходько згадала і свої гастролі по Росії, на які вона їздила до війни. За словами співачки, вона заробляла в таких поїздках набагато більше, ніж в Україні. Однак, це не стало для неї пріоритетом.

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще

"Не приховую, що в Росії я заробляла в п'ять-сім разів більше, ніж в Україні. Але гроші для мене ніколи не були пріоритетом. Не все можна купити в цьому світі. Ті артисти, які зробили для себе вибір на користь грошей, подають дуже поганий приклад своїм шанувальникам - продають Батьківщину за рублі. І за ці ж рублі куплять собі квартиру в Україні. Але найстрашніше, про що вони, знову-таки, не замислюються, - що артистами вони стали завдяки українському народу".

"Якби наш український слухач не купував їхні диски, не ходив на концерти, їх не було б і в помині. І як же вони плюють в обличчя всім своїм шанувальникам в Україні, коли розвертаються і їдуть в Росію ?! Говорити про таких людей - занадто багато честі для них, тому що це дійсно зрадники!", - підвела риску Приходько.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Приходько емоційно прокоментувала сутички під ВР. Співачка вважає, що влада виставленими військовими під парламентом принижує гідність людей.