Українська співачка, колишня суддя проекту "Х-фактор", Єлизавета Іванців (відома за псевдонімом "Йолка") нарешті зізналася, чому вирішила назавжди залишитися в Росії.

В коментарі місцевому виданню артистка пояснила, що нібито знайшла у Москві "справжню родину та місце для самореалізації":

"Мені тут дуже добре. Мене так лякали 15 років тому тим, що Москва мене не прийме. Але за 15 років я обросла справжнісінькою сім'єю. Як мені може бути тут погано? Це ж місто моєї реалізації. Тут мене назвали співачкою, і тут я все ще в процесі втілення своєї найголовнішою мрії в життя ", - підкреслила вона. 

Дивіться: Йолка, Світ відкривається

Відомо, що уродженка Ужгорода, вона почала свою кар'єру у складі кавер-гурту B & B, а вже з 2004 року виступала із власними концертами. Тоді ж підписала контракт з російським продюсером Владом Валовим.

Кілька років тому лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк збирався записати з нею спільний кліп – вокал та харизма співачки наштовхнула його на думку про співпрацю.

Але на заваді стали саме її менеджери: вони наполягали на тому, що Єлизавета не буде виконувати композицію українською мовою. Дует не склався, про що артист шкодує і досі та не виключає ймовірності, що у майбутньому це все-таки відбудеться.

Дивіться: Андрій Хливнюк про кліп із російською співачкою та творчий шлях

Як повідомляв портал "Знай.ua", ціла низка українських зірок потрапили на сторінки шкільних підручників.