Українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська, найбільш відома глядачам за серіалом "Леся + Рома", відмовилась від ролей у російськомовних фільмах і серіалах.

Свою громадянську позицію артистка висловила на сторінці у Facebook.

"Черговий раз відмовляюсь зніматись у російськомовному форматі! Мій вибір тільки ще більше мотивує Війна. Так, я хочу реалізуватись, хочу відчувати цей процес, але кожний раз перед черговою такою спокусою, я думаю про сім'ї загиблих хлопців, про їх дітей... Ті хлопці теж чогось хотіли іншого... Важко три роки бути не у ТБ, але у них взагалі стало "важко" назавжди. Українським продуктом (фільмом чи серіалом) для мене є той, який створено українською мовою, а головне, де українець не ідіот та, вибачте, не раґуль поруч з виразним російськомовним героєм! Мені справді МАЛО такого продукту! Я хочу і буду творити тільки такий!" – написала актриса.

Вітовська закликала колег по цеху підтримати її ініціативу, а ще наголосила на необхідності введення квот не лише на радіо, а й на телебаченні.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", відомий український актор закликав не чіплятися до Дорна.

Популярні новини зараз

Львівський бізнесмен намагається завоювати "Холостячку" Злату Огневич і закохав у себе українок: "Погляд альфа-самця"

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Показати ще